Kancelaria Radcowska
Paweł Oroń

Ubezpieczyciel nie wypłacił odszkodowania za śmierć?

Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania za śmierć bliskiej osoby?

Nie pozwól, aby ubezpieczyciel odebrał Ci to, co Ci się należy

Śmierć bliskiej osoby to zawsze trudne i bolesne przeżycie. W takiej sytuacji, oprócz żalu i smutku, należy również pamiętać o kwestiach finansowych. Jeśli osoba zmarła miała wykupione ubezpieczenie na życie, jej rodzina może liczyć na wypłatę świadczenia.

Niestety, zdarza się, że ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania (świadczenia). Może to być spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak:

  • Błędy w polisie ubezpieczeniowej
  • Niedopełnienie przez ubezpieczonego warunków umowy
  • Wyłączenie zdarzeń

Jeśli otrzymałeś decyzję o odmowie wypłaty odszkodowania, nie zwlekaj z podjęciem kroków. Masz prawo odwołać się od decyzji ubezpieczyciela. W tym celu musisz złożyć odwołanie od otrzymanej decyzji.

Jednak odwołanie od decyzji ubezpieczyciela może być trudne i skomplikowane. Wymaga znajomości przepisów prawa ubezpieczeniowego i doświadczenia w tego typu postępowaniach.

Dlatego, jeśli otrzymałeś decyzję o odmowie wypłaty odszkodowania, warto skorzystać z pomocy kancelarii prawnej specjalizującej się w sprawach odszkodowawczych. Nasi specjaliści pomogą Ci przygotować odwołanie od decyzji ubezpieczyciela i, w razie potrzeby, reprezentować Cię w sądzie.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszej kancelarii?

  • Mamy wieloletnie doświadczenie w sprawach odszkodowawczych
  • Posiadamy szeroką wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego
  • Zawsze walczymy o interesy naszych klientów

Doskonale rozumiemy, że odmowa wypłaty odszkodowania to dla Ciebie trudna sytuacja. Dlatego zrobimy wszystko, aby pomóc Ci uzyskać należne Ci pieniądze.

Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej o naszych usługach.